Aktivity

Cvičení pro těhotné

lektorka: Lucie Ternová

Cvičení pro nastávající maminky v jakémkoli stádiu těhotenství (ideálně však po ukončeném prvním trimestru). Cvičíme různé druhy cvičení od jógy, posilování, protahování, rehabilitačních cviků až po dechová a relaxační cvičení. 

Lucie je lektorkou zdravotního cvičení, zaměřuje se na těhotenské cvičení a trénink po porodu. Na lekci je možné se přihlásit přes rezervační systém https://www.mamasport.cz/online-rezervace.


Cena: 150 Kč za lekci.

Jóga pro maminky s dětmi

lektorka: Petra Kozlíková

Jóga pro maminky s dětmi je určena maminkám, které si chtějí zacvičit, ale nemají možnost hlídání. Cvičení je pro max. 5 maminek, malé děti (kojenci, batolata) mohou být s maminkami v jógovně, starší si mohou hrát ve vedlejší herně. 

Petra je certifikovanou lektorkou jógy, zaměřuje se především na cvičení v těhotenství a po porodu, sama je maminkou čtrnáctileté dcery a půlročního syna.


Cena: 150 Kč za lekci.


 

Španělština pro maminky

lektorka: Jana

Cena: X Kč za lekci.


Bumtarata

lektorka: Marie Kazmarová

Přijďte si se svými dětmi hrát, zpívat a hýbat se. Budeme poznávat rytmus, učit se písničky a rozvíjet to, co každé malé dítě v sobě má: radost z hudby. Vhodné pro děti od 2 do 4 let, ale pokud to bude bavit i mladší, jsou vítáni.

Cena je 70 Kč za lekci.