O nás

Jsme Spolu - kulturně komunitní centrum pro rodiče s dětmi

Prostor pro setkávání, práci i relaxaci.

A na co se u nás můžete těšit? Na celodenní dětskou hernu, lekce pilates a jógy, workshopy nebo kroužky pro děti (Bumtarata, Malovánky). Můžete u nás uspořádat dětskou oslavu nebo si prostor (či jeho část) pronajmout pro soukromé účely. Časem budou aktivity přibývat. A co je náš cíl? Chceme kolem Spolu vytvořit komunitu spokojených rodičů. Tak přijďte!

Náš tým

Anna Procházková

Jmenuji se Anna Procházková, jsem matkou třem dětem (*2006, *2008, *2014), manželkou a průvodkyní/ lektorkou kurzů zaměřených k empatickému a láskyplnému rodičovství.

Porod mé prvorozené dcery odstartoval mnoho změn v mém životě a stala jsem se lačná informací, které se ale tenkrát sháněly těžko. Cítila jsem mnohé věci jinak, než jak byly popisovány v knihách, časopisech a pediatry. Často úplně diametrálně jinak:) Absolvovala jsem kurz pro duly, stala se laktační poradkyní, navštěvovala jsem kurzy aromaterapie, nošení dětí, o bondingu...

Informace mi přijdou fajn. Člověk může získat nějaké vodítko, nápad, ale jako úplně nejdůležitější mi přijde, aby matka/ rodiče dělali to, co je jim příjemné, co je dělá šťastnými a dává jim smysl.

Každý jsme jiný a máme jinou cestu. A tak některé praktické informace posílám dál (Zdravé přebalování) a tím odzkoušeným a prožitým (i nastudovaným) se snažím posilovat rodičovské kompetence (vázání šátků, bezplenková komunikační metoda, LP), tak, jak to bylo dopřáno mně, anebo jak bych byla bývala sama ocenila.

Těším se na setkání s Vámi, Anna