Jsme komunitní centrum Spolu - prostor pro pohybové, vzdělávací a komunitní aktivity

A na co se u nás můžete těšit? Na lekce těhotenské jógy nebo jógy pro maminky s dětmi, španělštinu pro rodiče s dětmi, workshopy a semináře. Můžete u nás uspořádat dětskou oslavu nebo si prostor (či jeho část) pronajmout pro soukromé účely. Časem budou aktivity přibývat. A co je náš cíl? Chceme kolem Spolu vytvořit komunitu spokojených lidí. Tak přijďte!

To jsme my :-)


Položka
Položka
Položka

Náš tým

Petra Kozílková 

Spolu s Luckou provozujeme od září 2019 komunitní centrum Spolu. Navázaly jsme na práci Silvie Holovské. Její nabídka přišla právě včas, kdy jsme hledaly prostor pro realizaci vlastních aktivit.

Rády bychom v Spolu sdružily aktivity zaměřené na práci s tělem a pohyb, vzdělávací a rozvojové aktivity a v neposlední řadě aktivity zaměřené na sdílení, propojování a vytváření komunity.

Co se mé osoby týče, tak vzděláním jsem antropoložka a již během studia jsem se zaměřovala na pohyb a tělo. Dlouhá léta jsem zároveň pracovala jako koordinátorka v neziskové organizaci META o.p.s a mou specialitou byly vzdělávací aktivity. V centru Spolu mne ale především budete mít možnost potkávat jako lektorku jógy. Jsem certifikovanou instruktorkou Hatha jógy, nicméně jógou to pro mne nekončí. Snažím se kontinuálně vzdělávat i v jiných přístupech a metodách pohybu. Hodně čerpám z konceptů přirozeného pohybu, vývojové kineziologie a funkčního pohybu. Stále zkoumám a hledám, protože hýbat se s radostí, lehkostí a bez bolesti je pro mne cílem.

Mimo jiné také spoluvytvářím jógové materiály pod značkou Momentyoga.cz 


Lucie Ternová

Spolu s Petrou provozujeme Spolu. Spojuje nás láska k pohybu, zájem o kontaktní rodičovství a vzdělávání žen.

Kromě předcvičování jógy a fyzio fitness tréninku se zaměřuji na cvičení a rehabilitaci osob se speciálními potřebami (cvičení v těhotenství a po porodu, proti bolestem zad, na podporu otěhotnění, cvičení seniorů a rehabilitace po úrazech). Jsem certifikovanou trenérkou metody prof. Pavla Koláře tzn. DNS - dynamickou neuromuskulární stabilizaci. Nyní jsem také ve vzdělávacím procesu DNS pro děti tj. DNS FIT KID. 

Také organizuji další sportovní aktivity pro maminky pod značkou MAMASPORT (www.mamasport.cz).