Pronájem

Chcete si Spolu pronajmout? Můžete!

Spolu je dokonalé místo pro dětskou narozeninovou oslavu ale i pro víkendový kurz nebo lekci tance s vaší oblíbenou trenérkou.

Hledáte místo, kde můžete uspořádat workshop nebo kurz? Místo, kam můžete pozvat své klienty a pobýt s nimi? Nebo si chcete jen zameditovat s přáteli? Spolu je ten pravý prostor. 

Díky štědře vybavené dětské herně je Spolu i ideální místo pro dětskou narozeninovou oslavu. Nebo máte partu kamarádek a chcete spolu trénovat břišní tance nebo se soustředit při józe, ale nemáte kde? Spolu je tu pro vás. 

Od zastávky metra a tramvají Hradčanská jste u nás za tři minuty. 

Kuchyňka vybízí ke společné přípravě jídla, k dispozici je plynový sporák, trouba i rychlovarná konvice. Nebo si občerstvení, skvělou čerstvě praženou kávu či cokoli jiného, můžete objednat v sousední kavárně Potrvá. A nemáte čas péct narozeninový dort? I ten vám seženeme.

Dvě oddělené místosti vám zajistí dostatek prostoru a samozřejmostí jsou sprcha a wi-fi. Prostor je možné pronajmout o víkendu a po dohodě i v pracovní týden. Prohlédněte si fotogalerii a pokud budete potřebovat další informace, ozvěte se nám na e-mail: spolu@potrva.cz, zavolejte 604 932 268 nebo rovnou přijďte na návštěvu.