Chcete si Spolu pronajmout? Můžete!

Spolu je dokonalé místo pro pohybové, relaxační a vzdělávací aktivity v menších skupinkách ale i pro víkendový kurz, různé workshopy, besedy, setkání s přáteli nebo i narozeninovou oslavu.

Hledáte místo, kde můžete uspořádat workshop, kurz nebo lekci? Místo, kam můžete pozvat své klienty a pobýt s nimi? Nebo si chcete jen zameditovat s přáteli? Spolu je ten pravý prostor. 

Díky vybavené dětské herně je Spolu i ideální místo pro realizaci aktivit za přítomnosti dětí, nebo dětskou narozeninovou oslavu. Nebo máte partu kamarádek a chcete spolu trénovat břišní tance nebo se soustředit při józe, ale nemáte kde? Spolu je tu pro vás. 

Od zastávky metra a tramvají Hradčanská jste u nás za tři minuty. 

Kuchyňka vybízí ke společné přípravě jídla, k dispozici je plynový sporák, trouba i rychlovarná konvice. Nebo si občerstvení, skvělou čerstvě praženou kávu či cokoli jiného, můžete objednat v sousední kavárně Potrvá.

Dvě oddělené místosti vám zajistí dostatek prostoru a samozřejmostí jsou sprcha a wi-fi. V místnosti určené pro pohybové aktivity je dostatek místa pro 8 cvičících. V případě vzdělávací aktivity je kapacita této místnosti 15 lidí. Součástí vybavení jsou i jógamatky, podsedáky a deky. 

Prostor je možné pronajmout po dohodě o víkendu ale i v pracovní týden. Pokud budete potřebovat další informace, ozvěte se nám na e-mail: centrumspolu@gmail.com, zavolejte 776 360 594 nebo rovnou přijďte na návštěvu. 

Cenu je závislá od délky trvání a pravidelnosti pronájmu a začíná na 250,-kč/hod.